ROOT

Nieuws archief

February 2012 archief

Inschrijven voor Autismeweek
Geplaatst op: 29 Feb '12

Op 2 april is het Wereld Autisme Dag. Daarom vindt van 2 tot en met 6 april de Autismeweek plaats. Via deze site kun je je inschrijven voor de activiteiten van deze week. Lees hierna meer over de activiteiten.

Lezen
Ruimte voor deelnemers
Geplaatst op: 23 Feb '12

De trainingen Werken met het methodisch kader BAAS en Niet-aangeboren hersenletsel hebben nog ruimte voor deelnemers.

Lezen
Taxichauffeurs van Van Rhijn ronden training af
Geplaatst op: 21 Feb '12

Vorige week rondden 60 taxichauffeurs van Van Rhijn een training rondom ‘doelgroepenvervoer’ af. Deze training is een onderdeel van de Beroepsvakopleiding Taxichauffeur, een mbo2-opleiding van het ROC Nijmegen.

Lezen
Gezocht: deelnemers
Geplaatst op: 15 Feb '12

De trainingen Werkbegeleiding Verdieping en BAAS hebben nog voldoende ruimte voor deelnemers.

Lezen
Trainingen voor Randstad
Geplaatst op: 9 Feb '12

ROOT gaat trainingen voor Randstad verzorgen. We trainen uitzendkrachten en Randstad Zorg Professionals.

Lezen
Extra training Sondevoeding
Geplaatst op: 6 Feb '12

Op 29 februari is er een extra training Sondevoeding. Tijd: van 10.30 tot 12.00 uur. Opgeven kan via deze site.

Lezen
Oefenen met Bob
Geplaatst op: 3 Feb '12

Voor gezondheidstrainingen beschikt ROOT over een skillslab. Hier kunnen cursisten medische handelingen levensecht oefenen op Bob. Met deze ruimte biedt ROOT ook een professionele voorziening aan externen.

Lezen
Succesvolle training Timemanagement
Geplaatst op: 3 Feb '12

ROOT verzorgt regelmatig trainingen voor externe zorgorganisaties. Zo benaderde zorginstelling Warande ons met de vraag voor een training Timemanagement. Deze vond plaats in januari.

Lezen